Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

1-dňový tábor

1-dňový tábor s kockami LEGO® počas polročných prázdnin. Pripravili sme pre deti zábavné chvíle s obľúbenými kockami, zažijú množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov a zdokonalia si technické zručnosti.

tabor
 • Jedinečná metodika z USA pre deti od 3 do 13 rokov.
 • Zábavné a vzdelávacie aktivity s kockami LEGO®.
 • Bavíme sa a zároveň učíme deti premýšľať kreatívne.
 • Celodenný program pod vedením skúsených lektorov.
 • Špecializované priestory pre deti v našom kreatívnom centre.
 • Športové aktivity na vlastnom vonkajšom ihrisku.

AKO JE TÁBOR ORGANIZOVANÝ

Turnusy: 3.2.2017
Veková kategória:

4 – 12 rokov (deti budú delené podľa veku)

Program: 07:30 - 16:00
Počet detí v skupine: max. 10
Metodika: Brick by Brick
Miesto konania: Brick by Brick - Martinčekova 13, Bratislava

Cena:

39€

Prihlásiť sa

Aké sú výhody tohto programu

 • postavickaWorkshopy s kockami LEGO®, každý deň nové „zadanie”.
 • Tímové hry a súťaže.
 • Kreatívna a umelecká tvorba.
 • Fotenie so všetkými výtvormi.
 • Vyvážená strava a pitný režim.

 

Vieme, že udržať detskú pozornosť a motiváciu je to najdôležitejšie, preto sa v programe striedajú pohybové a tvorivé aktivity – to všetko pod vedením skúseného táborového vedúceho a špecializovaného lektora.

 

POZRITE SI VIDEO TÁBORA

 

REFERENCIE OD NAŠICH TÁBORNÍKOV a RODIČOV

Chceme sa v mene nášho syna poďakovať za krásny týždeň. Snáď najlepší dôkaz toho, že sa mu veľmi páčilo je fakt, že pri odchode v piatok sa rozplakal, že je už koniec :)  rodič Peter Zika

 

KDE TÁBOR PREBIEHA?

Celý tábor prebieha v našom kreatívnom centre na Martinčekovej 13 v Bratislave, ktoré je prispôsobené požiadavkám detí.

 

centrum centrum centrum centrum centrum
centrum centrum centrum centrum centrum
centrum centrum centrum centrum

 

AkO TÁBOR PREBIEHA?

Kreatívne centrum Brick by Brick

Celý program tábora je v  „kids friendly“ prostredí, v ktorom je k dispozícii 200m2 vnútorného priestoru, vonkajšia krytá terasa a vlastné ihrisko.

 

Organizácia dňa

Deti prichádzajú ráno, pričom doobeda strávia aktivitami s kockami LEGO® a zábavnou hodinou angličtiny. Súčasťou je aj malé občerstvenie. Po výdatnom obede sa vybláznia na vonkajšom ihrisku a pracujú na rôznych zaujímavých aktivitách pod vedením vyškolených lektorov. Samozrejmosťou je celodenný pitný režim.

 

Aktivity

Celý program má svoju logiku a dramaturgiu. Striedajú sa rôzne aktivity. Stimulujúce (skladanie modelov s kockami LEGO®, výroba vlastného LEGO® filmu), vzdelávacie (zábavná hodina angličtiny), kľudové (kreslenie a maľovanie) a pohybové (organizované tímové hry na vonkajšom ihrisku s témami LEGO®). Celý čas sa deti hrajú ale zároveň rozvíjajú svoju kreativitu a nadväzujú nové kamarátstva.

 

Program a zameranie

Program tábora je zostavený tak, aby sa chlapci aj dievčatá, pod vedením kvalifikovaných lektorov, hlavne zabavili a odreagovali v modernom centre plnom kociek LEGO®.  Deti si veľmi nenásilnou formou budujú základné poznatky (z oblasti STEM) a to zvyšuje ich záujem o vedu a techniku. Počas celého dňa majú dostatok fyzických aktivít na čerstvom vzduchu a hladinu energie im udržujeme zdravou výživnou stravou.

 

Zoznámte sa s lektormi:

Dominika

Dominika - v 2016 som ukončila štúdium psychológie. Je krásne a zaujímavé učiť sa o ľudskej jedinečnosti. Mnohí si myslia, že v už musím vedieť čítať myšlienky, no to sa mi zatiaľ (našťastie) nepodarilo :) Vo voľnom čase behávam, chodím na prechádzky, čítam a rada ho venujem dobrovoľníckej činnosti a práci s deťmi. Vidím zmysel v tom, že práve učenie hrou je prirodzene najefektívnejším spôsobom, ako sa deti niečo naučia a navyše sa pri tom zabavia. Rada im odovzdávam nové poznatky. Hodiny sú veľmi pestré a dynamické, deti ukážu svoj originálny spôsob nazerania na svet. Každá hodina sa tak stáva výzvou a ponúka mi možnosť na obohatenie. A to ma baví.

Martin

Martin - študujem na LF UK odbor Všeobecné lekárstvo. Vo voľnom čase sa venujem motorsportu a úprave áut. Zo športu obľubujem golf a horský bicykel. Deti sú naša budúcnosť a veľmi rád sa pridám k ľudom, ktorí posúvajú svoje vedomosti a skúsenosti na mladšiu generáciu. Od malička som mal veľmi rád LEGO® a rád som z neho tvoril rôzne modely. Baví ma pozerať sa na deti ako robia to isté na našich kurzoch a dávajú voľnú ruku svojej fantázii pri zdokonaľovaní modelov.

Danko

Daniel - som študent jadrovej fyziky na Univerzite Komenského. Už počas gymnázia som sa venoval skautingu a ďaľším neziskovým organizáciam, kde som pôsobil ako lektor. Neskôr som spoluorganizoval pobytové a denné tábory. Viedol som aj lezecký krúžok a vedecké experimenty pre deti na základnej škole. K mojím voľnočasovým aktivitám patrí turistika, astronómia, kreslenie, keramika a mnohé ďaľšie kreatívne a netradičné aktivity (3D origami, puzzle, varenie, programovanie…). Na otázku, čo je moja silná stránka by som odpovedal trpezlivosť, zručnosť a bohatá predstavivosť. Teším sa, že sa mi naskytla možnosť podielať sa na letných táboroch s kockami LEGO®.

Peťo

Peter - študujem na STU na Fakulte informatiky a informačných technológií odbor Informatika. Rád sa venujem technike, programovaniu a všetkému možnému z oblasti IT. Rád si pozriem dobrý film či seriál, zájdem von s kamarátmi, prípadne si zašportujem. Od strednej školy som sa rád venoval deťom, pracoval som v detskom centre a bol som animátorom na rôznych eventoch, táboroch.. Mám rád prácu s deťmi a o to viac so stavebnicou LEGO®, ktorú som mal rád od malička. Najviac ma baví pozorovať deti ako dokážu postaviť naozaj nečakané a prepracované veci za pomoci ich vlastnej fantázie, prípadne vylepšiť už postavené modely.

Sona

Soňa  - som študentka Mediálnej komunikácie. Práci s deťmi som sa začala venovať na strednej škole, kde som študovala odbor Animátor voľného času. Tu som získala mnoho odborných a praktických znalostí o práci s deťmi is dospelými. Praxovala som v centrách voľného času a podielala sa na tvorbe tvorivých a zábavných aktivít pre deti a mládež. Práca s deťmi určite nie je pre každého, vyžaduje nielen odborné znalosti ale aj dávku trpezlivosti a tvorivosti. Je to však aj práca, ktorá dokáže vždy prekvapiť a priniesť skvelé zážitky nie len deťom, ale aj mne ako lektorovi. Po skončí mojich štúdií by som chcela svoje znalosti naďalej predávať deťom.

Katka Katka - som študentkou vysokej  školy, odbor aplikovaná matematika.  Od 18-tich rokov sa venujem práci s deťmi, ktorá ma veľmi baví. Skúsenosti mám hlavne z detských táborov, doučovania matematiky a najnovšie aj z nášho centra kreatívneho vzdelávania Brick by Brick, kde pracujem od apríla tohto roku.  Mám veľmi rada prácu s deťmi, lebo nielen oni sa niečo učia od nás, ale aj my od nich. Verím, že sa spolu v tábore parádne zabavíme :)
Lucia Lucia - práca s deťmi a kockami LEGO® sa mi ako lektorke/animátorke na narodeninových oslavách veľmi zapáčila. Nadšenie a záujem detí, ich pozitívna energia, veselá nálada a vzrušenie z očakávania ma vždy vedia naštartovať a vyčarovať mi úsmev na tvári. Je to zábavné a veľmi milé, keď sa deti čudujú, čo všetko je možné postaviť z lega - ešte lepšie keď sa to aj samo hýbe. Je super, že deti sa môžu vzdelávať a rozvíjať svoje zručnosti prácou s týmito kockami. Vďaka nim sa totiž veľa nového naučia nielen oni, ale aj ja, ako lektorka.
Adam Adam - po skončení štúdia na jazykovom gymnáziu Tilgnerova, pokračujem na Fakulte elektrotechniky a informatiky v odbore jadrové inžinierstvo. Keď sa práve  nenachádzam niekde v škole, trávim čas svojimi záľubami, medzi ktoré definitívne patrí práca s deťmi, s ktorými si užijem vždy kopec zábavy. Práci s deťmi som sa aktívne začal venovať vo svojich 15-tich rokoch ako táborový animátor, v čom pokračujem dodnes. Medzi moje ostatné záľuby patria športové hry, korčule, snowboard, hranie PC hier. Mám rád hudbu, tanec a divadlo, ktorým som sa v minulosti venoval. Dúfam že si užijme spolu tábor v duchu skvelej zábavy a nezabudnuteľných zážitkov. Teším sa na toto naše spoločné dobrodružstvo! ;)

POTREBUJETE PORADIŤ?

0917 121 108   |  

 

Lego

BRICK BY BRICK | Centrum kreatívneho vzdelávania
Martinčekova 13, 821 01 Bratislava

0907 716 579

facebook youtube
Empire
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií